בית במושב

פעם לפני שנות דור אם מישהו היה מספר שהוא גר במושב היינו חושבים שהוא בטח איזה חקלאי חרוץ שעובד קשה וכמעט ולא מגיע לעיר, אולם היום המצב שונה לגמרי.  השנויים החברתיים והכלכליים שחלו בישראל ובעולם הנדל"ן הישראלי בפרט הביאו לכך שהיום בית במושב הוא חלומו של כל ישראלי.
היום בעידן שבו גוש דן הפך להיות גוש אורבאני צפוף שנמתח מאזור חדרה ועד אזור גדרה,ובעידן שבו מדינת ישראל מפשירה קרקעות במושבים ובקיבוצים,  יש רבים שמעוניינים לרכוש בית במושב וליהנות מהשלווה הכפרית והירוקה שיש במושב.

בית במושב הוא כבר לא רק ביתם של חקלאים נטופי זיעה, היום ניתן למצוא במושבים השונים ובפרט במושבים הקרובים לאזור המרכז כמו מושבי השרון, השפלה, והרי יהודה, כמות גדולה של בתים צמודי קרקע שבהם גרים אנשים שהחליטו לברוח מהעיר הסואנת ולעבור לגור במושב שקט וירוק שיש בו אינטימיות חברתית, סביבה ירוקה, וחינוך ברמה גבוהה.

רכישה של בית במושב אינה מהלך מיידי ומהיר כמו נסיעה בכביש אוטוסטראדה אלא היא דומה יותר לנסיעה איטית בדרך עקלקלה. היא דורשת ידע והבנה בתקנות שונות ובמושגים שונים הקשורים לנדל"ן במושבים כמו נחלות, משקי עזר, הרחבות וכד'. רכישה של בית במושב דורשת גם הבנה בהליכים בירוקראטיים וטפסים שונים שיש להכירם  בעת מעבר למושב, ולכן חשוב שמהלך של רכישת בית במושב יתבצע בסיוע של אנשי מקצוע המתמחים בתחום הנדל"ן במושבים , ויש להם את כל המיומנויות והידע המקצועי הנדרש לשם ביצוע עסקאות של נדל"ן במושבים.

לכן אם אתם מחפשים בית במושב ורוצים לעשות זאת בצורה יעילה , במינימום זמן והתרוצצויות הרי שהפתרון עבורכם הוא פניה אל המתווכות המקצועיות והמנוסות של "שולמית נדל"ן במושבים" המתמחות בנישה הספציפית של תיווך נדל"ן במושבים.

במהלך 19 שנות פעילות, השלימו נשות "שולמית נדל"ן במושבים"  מאות עסקאות נדל"ן של רכישת/מכירת בתים במושבים.

העסקאות כולן נוהלו בצורה שיטתית ומיקצועית בהתאמה מקסימאלית לצרכי הלקוח.
 

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט, קידום אתרים